Kurumsal

Temel Değerler

Özgüven

Nigova Grup'ta bulunan bireyler yetki sınırları çerçevesinde karşılaştıkları sorunları çözmede kararlı ve cesur davranırlar.

 

Kurum Dayanışması

Nigova Grup'ta çalışma arkadaşlarımız ünvan ayrımı yapılmaksızın fikirlerini beyan etmekte ve hayata geçirmekte özgürdürler.

 

Çevrecilik 

Nigova Grup kullandığı ürünlerde şartlar el verdiği sürece geri dönüşümlü olmasına dikkat eder. Çalışma ortamlarını ve çevresini temiz tutmak için çalışır.

 

Ciddiyet

Nigova Grup sorumluluklarını etik ahlak, bilimsel yöntem ve yasalar doğrultusunda yerine getirir ve kendi menfaatini arka planda tutar.

 

Eşitlik

Nigova Grup toplum eşitliğine inanır . Tüm ilişkilerinde herhangi bir ayrımcılığa yer vermez, saygı çerçevesinde önyargısız ve eşit bir şekilde yaklaşır.

 

Yeterlilik

Nigova Grup bulunduğu konumu yenilikçi, kararlı ve cesur çalışmalarına bağlı olarak görür. İşe alım süreçlerinide bu ilkeleri göz önünde bulundurarak yapar.

 

Yenilikçilik ve Liderlik

Nigova Grup gelişen teknolojiyi yakından takip eder ve ivedilik ile uygulanmasına özen gösterir. Kendi sektöründe diğer firmalar tarafından örnek alınıcak geliştirmeler yapmaya özen gösterir.

E-BÜLTEN
İADE KOŞULLARI