Kurumsal

Hakkımızda

                                                      

 

Nigova Grup 1980 yılında kuaför sektöründe bulunan modern tasarım eksikliğini doldurmak amacı ile kurulmuştur. Kurumumuz kuruluşumuzdan bugüne kaliteden ödün vermeden, yeniliklere açık bir şekilde ilerlemiştir. Eğitimli kadromuz sayesinde sektörün ihtiyaçlarını anlık olarak takip eden firmamız, ivedilik ile sektörde bulunan eksiklikleri doldurmak için çalışmaktadır. Sektöre olan profesyonel yaklaşımımız ile bugün sektörün önde gelen firmaları arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

 

                                                     

 

Nigova Grup kuaför salonları için gerekli olan bütün ihtiyaçları karşılayabilecek yeterliliktedir. Erkek veya kadın kuaförleri için gerekli olan çalışma tezgahı, koltuk, spa, banko ve benzeri ürünler kendi bünyemizde üretilmekte olup, Türkiye’nin her şehrine ve Dünya’daki bir çok ülkeye gönderilmektedir. Nigova Grup kaliteye verdiği önemden dolayı, dışarıya bağımlı ürünlerde firmaların gerekli yeterlilik sertifikalarının bulunmayan ürünleri kullanmaz.

                                                       

Nigova Grup olarak 30'dan fazla ülkeye ihracatımız bulunmaktadır. Avrupa ülkelerinde bulunan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere ürün tanıtımı ve kurulumunda yardımcı olmak için çalışıyoruz. Nigova Grup olarak çalıştığımız profesyonel taşıma firmaları ile siz değerli müşterilerimize ürünlerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. 

E-BÜLTEN
İADE KOŞULLARI